Dūlu mēnesis martā

Mīļi aicinu ikvienu sievieti, topošos māmiņu, mammu ar bērniem uz dažādiem informatīviem pasākumiem MARTĀ, kad visā Latvijā notiek dūlu nedēļas/mēneša pasākumi.

 Talent Show Flyer (1)

 


PREIĻOS

30. MARTĀ PL. 16:00-18:00

Pēcpusdienas saruna par gaidībām un radībām.

Uz pēcpusdienas sarunu tiek aicinātas topošās un esošās māmiņas un sievietes, kuras vēl tikai plāno bērniņu, lai mierīgā un brīvā atmosfērā pie tējas galda sirsnīgi aprunātos. Sarunas tēma ir bērniņa gaidības un radības, taču tas neierobežo ļauties un skart citas sievietei un māmiņai svarīgas tēmas.  Iecere ir sapulcināt grūtnieces un mammas, kuras jau auklē bērniņus, lai savstarpēji dalīties savā pieredzē, gūt stiprinājumu savam iekšējam spēkam. Tā ir iespēja nākt ar jautājumiem, lai rastu atbildes gan no māmiņām, gan no atbalsta personas – dūlas, Iespēja izstāstīt savu stāstu vai dalīties savās sajūtās, lai gūtu mieru un iedrošinājumu.

Norises vieta: Preiļos, Daugavpils ielā 34,  ģimeņu atbalsta centrā “Puķuzirnis”, Preiļu 1.pamatskolas vecā korpusa 1. stāvā (ieeja no sporta laukuma puses)

Maksa: ziedojums Eur 2, –

Copy of Floral Border Yard Sale Flyer (1)


 

PREIĻOS

2.,9., 16., 23. MARTĀ PL. 15:00

“Māmiņu skola”

Tās ir četras nodarbības. Kuru laikā topošie vecāki var sagatavoties dzemdībām un apgūt pamatiemaņas bērniņa kopšanā. Var apmeklēt visas četras nodarbības vai vienu atsevišķu. Vairāk šeit.

Norises vieta: Preiļu poliklīnika, 215.kab., Raiņa bulvāris 13

Dalības maksa: Eur 7, vienai vai pārim

Nodarbibu plakats 2017 marts Preili


RĒZEKNĒ

19. MARTĀ pl. 14:00

Sieviete sievietei: rūpes par māmiņu grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā.

Informatīva tikšanās topošajām māmiņām un tētiem, māmiņām ar bērniem, sievietēm, kuras jau ir izaudzinājušas savus bērnus un sievietēm, kuras vēl tikai plāno bērniņu. Tiks stāstīts, kā izpaužas dūlas rūpes par sievieti bērniņa gaidīšanas, dzemdību un pēcdzemdību laikā. Kas tā tāda dūla ir? Ar ko dūla atšķiras no mediķiem un vai katrai sievietei tā ir nepieciešama?

Norises vieta: Rēzeknē, Jogas studijā “Amara”, Atbrīvošanas aleja 130

Maksa: ziedojums Eur 2, –

Pasakums Rezekne


PĻAVIŅAS

Kad: 30.martā 11:00-12:30

Kas jāņem vērā māmiņai grūtniecības, dzemdību un pēcdzemdību laikā?

Informatīva nodarbība par topošās māmiņas sajūtām un izmaiņām ķermenī bērniņa gaidīšanas laikā. Tiks stāstīts par dažādiem paņēmieniem dzemdību sāpju mazināšanā un kas sagaida ģimeni pēc bērniņa piedzimšanas. Nodarbības laikā būs iespēja brīvi uzdot jūs interesējošus jautājumus. Mīļi gaidītas gan topošās māmiņas, gan māmiņas ar bērniem.

Norises vieta: Pļaviņās, JIC “Ideja”, Daugavas iela 50

Bezmaksas

Plavinas jpg


RĪGA

4. MARTĀ 11:00-17:00

“Gatavosimies dzemdībām” vienas dienas nodarbība

Šī “nodarbība” ilgst 6 stundas un paredzēta tiem, kas vēlas vienas dienas laikā iegūt pamatzināšanas par dzemdību norisi, apgūt elpošanas tehnikas dzemdībās, izmēģināt pozas un vizualizāciju sāpju mazināšanai, apgūt pamatiemaņas bērniņa kopšanā, izprast ar zīdīšanas uzsākšanu saistītos jautājumus, uzzināt, kā pēcnācēju tēma atspoguļota Senču skatījumā. Vairāk informācija: www.vereverie.com/kurss-riga/

Norises vieta: Rīgā, Tautas kustības “Ceļš uz skaidru apziņu” Pilnveidošanās centra telpās, Puškina ielā 1a, 5. stāvā

Maksa: Ar atslēgas vārdiem “dūlu nedēļa” Atlaide 25% (pilna cena vienai Eur 40,- vai pārim Eur 55,-)


 

Veselības sala, Lūznavas pag., Rēzeknes novads

Visu martu – atlaide 20% pakalpojumiem, kas atrodami sadaļā Pakalpojumi*

Grūtnieču masāža

Relaksācijas nodarbības

Sasildošais pirts rituāls

*Atlaide neattiecas uz Pirtīžām.


Plašāka informācija par Dūlu mēneša pasākumiem:

Veronika Tabūne

tel. +371 28316231
veronika.tabune<et>gmail.com

dula-rupes